Ubezpieczenia Asysta Warszawa
Agencja Ubezpieczeniowa Asysta


w Warszawie to multiagencja oferująca wszystkie ubezpieczenia dla osób fizycznych
i przedsiębiorstw.
Stabilna pozycja naszej firmy i działalność od 1995 roku, sprawia,
że czujemy się liderem w branży ubezpieczeń.

 
Ubezpieczenia OC AC NW WarszawaObecnie coraz częściej korzystamy z prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Jest to wynikiem nie tylko wzrostu zamożności społeczeństwa, ale również, a może przede wszystkim - złej kondycji publicznej służby zdrowia. Zbyt długie kolejki do specjalistów oraz, bardzo często, słaba jakość usług medycznych w przypadku nieodpłatnych świadczeń skłaniają nas do korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej.

Korzyści, jakie niesie prywatna polisa zdrowotna, jest wiele. Zyskasz dostęp do lekarzy, badań i zabiegów na wysokim poziomie. Nie będziesz także stać w kolejkach, ani czekać tygodniami na specjalistyczne badania.

A oto kilka informacji dotyczących prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych oferowanych na polskim rynku ubezpieczeń.

  • Miesięczna składka u większości ubezpieczycieli zależy od wieku klienta, stanu zdrowia i płci (kobiety płacą więcej niż mężczyźni w tym samym wieku); droższe są też polisy dla osób starszych.
  • Przed przystąpieniem do ubezpieczenia Towarzystwa dokonują medycznej oceny ryzyka związanego z ubezpieczeniem danej osoby i na tej podstawie mogą stosować wyłączenia swojej odpowiedzialności. Dotyczy to zwłaszcza chorób przewlekłych - polisa może nie obejmować ich leczenia! Warto to sprawdzić.
  • Zazwyczaj ochroną nie są objęte choroby, które wykryto przed przystąpieniem do ubezpieczenia, choć istnieją od tej zasady wyjątki.
  • W większości ofert ubezpieczenia zdrowotnego nie może kupić osoba powyżej 60 lub 65. roku życia.
  • Ubezpieczyciele proponują różne warianty polis, wraz ze wzrostem ceny zwiększa się zakres usług medycznych -  trzeba to uwzględnić, wybierając optymalną dla siebie wersję.
  • Podstawowe opcje ubezpieczenia obejmują dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu, badania laboratoryjne i diagnostyczne; kolejne warianty są rozszerzane o opiekę lekarzy specjalistów, rehabilitację czy bardzo specjalistyczne badania.
  • Leczenie szpitalne to dodatkowy element, oferowany przez niektórych ubezpieczycieli. Większość towarzystw  oferuje tzw. zasiłek szpitalny, który przysługuje za każdy dzień pobytu w szpitalu.
  • Posiadacze polis zdrowotnych zwykle korzystają z usług prywatnych placówek medycznych, z którymi ubezpieczyciel podpisał umowy, choć można znaleźć ubezpieczyciela, który pozwala na korzystanie z pomocy innych lekarzy/ placówek medycznych i przyznaje zwrot kosztów na podstawie rachunków za leczenie.


Ubezpieczenia Warszawa
Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC
Ubezpieczenia podróżne turystyczne
Ubezpieczenie mieszkania domu majątkowe
ubezpieczenia dzieci
ubezpieczenie zdrowotne
Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie OC AC Warszawa
Ubezpieczenie mieszkania domy Warszawa
Ubezpieczenie zdrowotne
Ubezpieczenie turystyczne Warszawa Asysta
Ubezpieczenie dzieci
Ubezpieczenia Warszawa Asysta
© 2013 Agencja Ubezpieczeniowa Asysta